Ban za niby makro

Rozłączenie z grą: masz zakaz wstępu na ten serwer. Powód: wylacz pizdo makro i wroc
-NNC-KutolD doszedł do wniosku że mam makro na KH2002
iście interesujące oskarżenia nie podparte żadnymi dowodami zacznijmy od moich broni

AEK-971 zabitych 22,396 celność 13.24%
niska celność na aeku bo zaczynałem na niej gre na mapach LOL metro podbój na 64 osoby gdzie przegrałem dobre 100 godzin później ciężko nadrobić statystyki gdy w próżnię idą kule.

KH2002 zabitych 4,160 celność 15.87%
Od kilkunastu dni dochodziły do mnie szumy na temat rozmów adminów ze mam haxy, makra więc zainteresowałem się czym są te makra i przejrzałem trochę filmów na yt by zapoznać się w temacie no i gdybym miał jakieś celność byłaby o wiele większa zresztą strzelałbym jak maszynówa tak i jeszcze nie przeładowywał !! Co za brednie jakoś inni co ze mną grają nie pierdolą ze oszukuje w jakiś sposób.

Po prostu boli adminów ze was zabijam przyznajcie się do tego a nie zarzucacie mi cheaty. Wy tez macie mega pro skill tyle w tym temacie.

Re: Ban za niby makro

Hans i Kutold mają prawo banować na swoim serwie według swojego uznania, takie prawo admina. Jednak banowanie bez dowodu nie jest zbytnio fair. a tak btw dzięki Hans za ten filmik, bo ukazane na nim makro jest do myszek X7 , którą mam :P
Zablokowany

Wróć do „Cheaty i Bany”