Czy mamy dodać mapy z dodatku BACK TO KARKAND w trybie Team DM ?

Tak
Liczba głosów: 14 (74%)
Nie
Liczba głosów: 3 (16%)
Jest mi to obojętne
Liczba głosów: 2 (11%)
Liczba głosów: 19

Re: BACK TO KARKAND

Hans pisze:plan jest taki:

od 6.00 - 16.00 - mapcykl taki jak jest obecnie
od 16.00 - 23.00 - wszsytkie mapy tdm, ktore sa obecnie + 4 mapy tdm z Back to Karkand + Metro Conquest
od 23.00 - 6.00 - Metro Conquest (only)
Moim zdaniem też ten plan jest dobry.
Ojciec pisze:Myślę, że to bardzo dobry pomysł aby dodać te mapki.
A co do Premium to obecnie jest promocja na orginie za 90zł bodajże...
Chętnie pogram na innych mapach bo coraz mniej mam ochotę wchodzić na Apokalipse żeby wertować "again" te same mapki.
Poza tym jeśli ktoś nie chce kupować premium może kupić dostęp do samego b2k ale myślę, że to bez sensu. Lepiej dołożyć i mieć już wszystkie dodatki i sprawę z bf3 zamkniętą.
Wydaje mi się, że kiedy ktoś niema dostępu do dodatkowych mapek poprostu zostaje rozłączony z serwerem a kiedy mapa się zmieni może połączyć się ponownie więc nie sądzę żeby był to aż tak bolesny problem dla graczy bez premium czy samego b2k.
Dokładnie. Do 4 listopada jest promocja "Halołinowa" - 50 % zniżki na wszystkie gry. Szkoda, że inne zniżki nie wchodzą w rachubę, bo bym miał 75% ;p ale czekam tylko na pewne potwierdzenie i zakupuję Premium. Taką okazję trzeba łapać :P

Dzisiaj poleciały 4 mapki z B2K. Grało się całkiem przyjemnie.
Niestety jest jeden problem. Mimo iż mapcykl leci dalej (mapki TDM) server ustawiony jest jako B2K
i ludzie bez tego dodatku nie mogą wbijać na serwer - nawet gdy na serwie leci np. Norshal Canals TDM ...
Troche lipa.
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002
http://rainbow6.com.pl

Ja akurat mam wersje limitowana z B2k ale za premium 180 zl to nie bardzo - wolal bym kupic Diablo 3 za ta kase i miec gierke na swieta , aby odpoczac troche od strzelania bo juz oczy bola od szukania glów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”