Rainbow Six Siege - BETA wrażenia?

Skoro już mnie, niedołężnego, gracza "dawnego pokolenia" Hans ściga nawet na GG wstawiając podekscytowane emotki, a wiem że zawsze reagował emocjonalnie (nie mylić z ADHD Kutola :d ), chętnie poznam wasze zdanie o nowym R6.

Dla mnie? Czegoś brakuje... Chwilę mi zajęło zdefiniowanie czego, i chyba najlepiej określić to słowami "TEAM WORK". R6 RVS miał to coś, miał ten klimat, gdzie faktycznie wiele zależało od zespołu, te detale obowiązujące w taktyce SF, chociaż by taki detal jak uchylanie drzwi, podgląd kamery pod drzwiami, a tu? ot kolejny "szuter" z założeniem taktycznym, kończącym się w efekcie na tym jak szybki masz palec na myszce i na ile ogarnąłeś lokację.

Wiem wiem, smęcenie tetryka, ale co zrobić, tęskno do dawnych gier gdzie chodziło o coś więcej niż K:D RATIO, ale takich już nie robią...
Dużo będzie zależało od tego jakie tryby finalnie wypuszczą i na jakich zasadach będzie to funkcjonowało.

Pewnie chwilę pogram, pobawię się, ale nie daję tej grze wielkich szans u mnie, góra 2 miesiące. Szczerze bardziej liczę na przyszłoroczny tytuł: The Division.

zdr0fko
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002

Re: Rainbow Six Siege - BETA wrażenia?

LOL Fredek jednak żyje @-)
Nie wiem jak długo pograłeś w BETE ale jest dokładnie odwrotnie!
W tej grze na pierwszy plan wchodzi teamplay, dobra taktyka i pomysł dopiero potem tzw "skil". Grało mi się rewelacyjnie.
Klimat rozgrywki jakiego szukałem od czasów MoHAA/RvS. Poznaj więcej informacji o grze:
http://rainbow6.com.pl/

p.s. Słyszymy się 1 grudnia na TSie?
Obrazek

http://rainbow6.com.pl

Re: Rainbow Six Siege - BETA wrażenia?

Grałem Hansie od początku do końca, byłem tym szczęśliwcem który dostał klucz na czas więc pograłem solidnie i wszystkim co było do pogrania, i jak bym nie patrzył, nie podzielam twojego entuzjazmu :) Gra, owszem, fajna, trochę inna, ale mnie nie porywa. Mówisz teamplay?? to chyba grałeś w jednym teamie z ludzmi na TS bo z randomami to już tak pięknie nie wygląda. Ale nic to, nie każdemu musi przypasować. Jak napisałem, pogram napewno, bo to trochę dla mnie tytuł obowiązkowy b-) ale dupy nie urywa, i o ile nie będzie jakiejś rewelacji w trybach, długo to u mnie nie zagości.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rainbow Six Siege”